Zaměstnání

Skupina KOMTERM nabízí po celé České i Slovenské republice již více než 20 let široké a stabilní pracovní uplatnění nejrůznějším profesím.

Péče o zaměstnance

Jsme si vědomi, že naši zaměstnanci, denně podávající vynikající výkony, jsou hlavním motorem všech našich úspěchů, proto se o ně staráme a pečujeme o jejich rozvoj s maximálním možným úsilím.
Nově příchozího zaměstnance odborně a metodicky zaškolíme a nabídneme mu pomoc a podporu, kterou potřebuje k dalšímu svému osobnímu i profesnímu rozvoji.

Dovolená

Chápeme, že pouze odpočatý a spokojený zaměstnanec podává výkony na nejvyšší úrovni, proto našim lidem poskytujeme standardně 5 týdnů dovolené.

Benefity

Každému našemu zaměstnanci náleží balíček benefitů v systému Cafeteria, kde si sám může vybrat, čeho využije, či jaké benefity si nakombinuje (penzijní připojištění, životní pojištění, stravenky, vzdělávání, služby v oblasti zdraví, rehabilitace, rekreace atd.).

Vzdělání

O své zaměstnance se dále staráme i prostřednictvím propracovaného systému firemního vzdělávání, chceme, aby se znalostně i profesně vyvíjeli a postupovali dále jak v rámci své odbornosti, tak v rámci organizační struktury společnosti.

Pracovní prostředí

Nepřetržitě investujeme mnoho prostředků do zvyšování úrovně pracovního prostředí, aby se v něm naši zaměstnanci cítili co nejlépe.

Chcete být součástí našeho týmu?

V tom případě se podívejte na seznam otevřených pozic

Nenašli jste pozici odpovídající Vašim zkušenostem a láká Vás pracovat ve skupině KOMTERM?

V tom případě vyplňte tento formulář